логотип ТОВ "Видавництво Сталь" ТОВ "Видавництво Сталь" ТОВ "Видавництво Сталь" ТОВ "Видавництво Сталь" ТОВ "Видавництво Сталь"  
Історія видавництва Каталог продукції Контакти Оголошення Наші партнери  
Український Російський На головну сторінку
 
НАШІ КООРДИНАТИ:

02660, Київ,
просп. Визволителів, 1
(ст. м. "Дарниця")

Тел.: (044) 516-55-92,
543-95-56, 229-83-51,
362-26-40.
Тел./факс: (044) 516-45-02.
E-mail:
tov_steel@ukr.net


План-схема розташування
видавництва


 
ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ


 
   
     
Видавництво "Сталь" — досягнення та перспективи

     Видавництво "Сталь" розпочало видавничу і поліграфічну діяльність у червні 1996 року. Історія видавництва "Сталь" невіддільна від історії Інституту УкрНДІпроектстальконструкція. Початок 90-х років видався нелегким періодом, коли один з двох провідних науково-дослідних інститутів СРСР опинився на межі виживання. Запроваджувалися нові ринкові відносини. Старого підґрунтя вже не було, а нове треба було створювати — забезпечити працівників роботою, а науковцям створити необхідні умови для творчої діяльності. Нелегкий тягар і велику відповідальність за долю колективу взяв на себе директор Інституту УкрНДІпроектстальконструкція. Інститутом керував видатний вчений, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор Віталій Миколайович Шимановський. Значні зміни відбулися в 1994 році, коли інститут було перетворено у відкрите акціонерне товариство.

     Важливим і своєчасним було рішення про створення ТОВ "Видавництво "Сталь". Треба було діяти, адже в той час державні видавничі структури, зокрема в галузі науки і промисловості, майже припинили діяльність. У складі Інституту УкрНДІпроектстальконструкція існував відділ випуску науково-технічної документації. З тим, щоб якомога більше допомогти науковим співробітникам видавати свої праці і таким чином просувати науку вперед, було придбано дві поліграфічні машини ADAST romayor 313 та ADAST romayor 314. Так утворилася нова структура, яка дала чимало робочих місць колишнім працівникам інституту.

 
     Назва "Сталь" була запозичена з назви Інституту УкрНДІпроектстальконструкція і якнайкраще відповідала втіленню майбутніх задумів. З самого початку діяльність видавництва була спрямована на задоволення видавничо-поліграфічних потреб науковців та інженерно-технічних працівників промислової галузі і розповсюдження вітчизняної видавничої продукції різного тематичного спрямування. Першими замовниками на підготовку та друк монографій, брошур, дисертацій стали науковці Інституту УкрНДІпроектстальконструкція, багато з яких постійно співпрацюють з видавництвом "Сталь" до цього часу.

     Якісне та своєчасне виконання замовлень видавництвом "Сталь" з часом набуло широкого розголосу не тільки у Києві, але й за його межами. Тепер автори приїжджають з Донецька, Маріуполя, Миколаєва, Тернополя, Ужгорода, Херсона, Черкас, Чернігова, інших міст України. Перелік поліграфічної продукції значно розширився, технологічні процеси щороку вдосконалюються. Це дало змогу видавництву "Сталь" успішно утвердитися на ринку. Підтвердження цьому є обширний доробок випущеної в світ літератури, який постійно зростає.

     Постійними замовниками науково-технічної літератури виступають: Державна корпорація "Укрмонтажспецбуд", ВАТ "Український науково-дослідний і проектний інститут сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського", Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України, Національний авіаційний університет, Інститут технічної теплофізики НАН України, Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України.

     Серед випущених праць слід відзначити особливо актуальні і найбільш запитані: довідник - Лобанов Л. М., Шимановский В. Н., Пермяков В. А. "Сварные строительные конструкции"; Шимановский А. В., Цыхановский В. К. "Теория и расчет сильнонелинейных конструкций", Перельмутер А. В. и др. "Нагрузки и воздействия на здания и сооружения", Ладохин С. В. и др. "Электронно-лучевая плавка в литейном производстве". А наукова праця Шимановский А. В., Лисицин Б. М. "Моделирование строительных конструкций" стала своєрідною енциклопедією будівельної розрахункової науки.

"Афоризми", автор Олесь Воля    
     Літературно-художні видання, наукові праці з історії, педагогіки, гуманітарних і соціологічних наук представлені авторами з Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України, Академії праці і соціальних відносин, Єврейської ради України, Товариства ветеранів розвідки ВМФ та іншими організаціями.

     12 років діяльності видавництва "Сталь" можна охарактеризувати як період становлення. Тішить те, що успіхів за цей період було більше, незважаючи на мінливість цін, що боляче відбивається саме на виробниках продукції. Прикро і те, що в такій важливій галузі, як книговидавнича, відсутні підтримка і контроль держави на законодавчому рівні. Позитив у тому, що ринок поліграфічних послуг в України ще не сформувався, тому є можливість вивести видавництво "Сталь" на новий якісний рівень.

     Виробництво у видавництві "Сталь" охоплює три основні цикли робіт: додрукарська підготовка - редагування, дизайн, макетування, верстка; власне друк - офсетний та тиражування на ризографі формату А3 будь-якої поліграфічної продукції, зокрема листівок, буклетів, каталогів, бланків, конвертів, книг і післядрукарська обробка - це тверді і м'які палітурні роботи, термобіндер, прошивання ниткою та скобою, листопідбирання, ламінація, позолотне та конгревне тиснення, реставрація книг тощо. І найголовніше те, що книгам замовників присвоюється код ISBN. Цикл виконуваних робіт орієнтовано на малі тиражі, яким надають перевагу замовники. В цеху офсетного друку тиражують переважно чорно-білу книжкову продукцію для різноманітних наукових та навчальних закладів, інших організацій і фірм. Надаються також послуги повнокольорового друку. При цьому головна увага приділена якості продукції.

     Постійно вкладаються кошти у розвиток виробництва. Гідно оплачується праця висококваліфікованих працівників, здатних виготовляти якісну продукцію. Керівництво забезпечує стабільність виробничого процесу, створює комфортні умови праці; з розумінням ставиться до працівників — молодих жінок, які мають малолітніх дітей; працівники-студенти мають змогу завершити навчання без втрати робочого місця. І такий підхід себе виправдовує. В колективі нема плинності кадрів, молодь успішно навчається у досвідчених майстрів, опановуючи суміжні професії, кількість робочих місць продовжує збільшуватися.

     Видавництво "Сталь" має певні переваги перед конкурентами, бо надає не тільки поліграфічні, але й видавничі послуги: редагування, створення концепції, макетування і виконання художнього оформлення тощо. Продукція видавництва "Сталь" за художнім оформленням, дизайном і поліграфічним виконанням відповідає найсучаснішим вимогам.

     Справжніми художніми витворами можна назвати книги "Піраміда Духу. Афоризми", автор Олесь Воля; художньо-мистецькі альбоми "Ференц Семан. Живопис як автобіографія", автор тексту Петрова О. М., "Федір (Алі) Ізенбек. Живопис, графіка, рисунок (Приватна колекція Володимира Перегінця)" Перегінця В. М., Кузнєцової Л. Ф., Могилевського В. Незабаром літературний доробок видавництва "Сталь" поповниться новими визначними виданнями. Готуються до друку наукові праці: Пермяков В. А., Перельмутер А. В., Юрченко В. В. "Оптимальное проектирование стальных стержневых конструкций"; Пермяков В. О., Шимановський О. В., Нілов О. О., Бєлов І. Д., та ін. "Металеві конструкції (підручник для студентів ВНЗ)"; Шимановский А. В., Гордеев В. Н., Королев В. П., Оглобля А. И., и др. "Техническая диагностика и предупреждение аварийных ситуаций конструкций зданий и сооружений".

     Видавництво "Сталь" постійно розширює послуги для замовників, наприклад обговорюється можливість зберігання та розсилання готової продукції чи повідомлення про її випуск, як це роблять у Європі; вдосконалюється виробнича база відповідно до вимог часу, а термін виконання замовлень зводиться до мінімуму.

     Важливими складовими роботи видавництва "Сталь" є успішна дистрибуція, зв'язок з громадськістю, участь у виставкових заходах, своєчасне поповнення інформацією власного сайту.

    історія || каталог || контакти || оголошення || партнери
ДО ВЕРХУ_Вверх
Copyright©2008 ТОВ "Видавництво СТАЛЬ"
Київ, просп. Визволителів, 1
Тел.: +38-044 516-55-92, 543-95-56, 229-83-51, 362-26-40.
Тел./факс: +38-044-516-45-02